Eeltoon puiduõlile RMC PreColor Easy 100ml

14.60

Kui soovid väga heledat või väga sügavat tumedat tooni, siis enne õlitamist töötle pind eeltooniga.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Rubio Monocoat PreColor Easy on eeltoon, mis on mõeldud kasutamiseks koos tootega RMC Oil+2C, et luua unikaalseid värviefekte. Sarja RMC PreColor Easy tootevalikusse kuuluva 14 erineva eeltooni ja RMC Oil+2C 65 valmis tooni kombineerimine pakub piiramatul hulgal võimalusi olla loominguline. Samas on tagatud RMC Oil+2C parim võimalik molekulaarne siduvus puiduga.

OMADUSED:

 • Säilitab puidu naturaalse väljanägemise
 • Võimalik kanda peale ka poleerimismasinaga
 • 14 unikaalset värvitooni
 • Piiramatu värvikombinatsioonide võimalus

KASUTAMINE:

Lihvige pind vastavalt nõuetele. Vanade põrandate renorveerimisel tuleb eemaldada kõikide eelmiste viimistlusvahendite (lakk, õli, vaha jms) jäägid. Puhastage pind tolmust tootega RMC Cleaner või puhta veega. Segage toode enne kasutamist hoolikalt läbi. Pealekandmine käsitsi – katke puit täielikult tootega RMC Precolor Easy kasutades (mohäär) rulli. Hõõruge toode ebemevaba lapiga ühtlaselt laiali. Töödelge puitu sobiva suurusega piirkondade kaupa. Masinaga pealekandmine – katke puit täielikult tootega RMC Precolor Easy kasutades (mohäär) rulli. Hõõruge toode laiali, kasutades poleerimismasinat, millele on kinnitatud valge poleertald, kuni põrandal ei ole enam ringe näha. Seejärel pühkige töödeldud piirkonna servi ebemevaba lapiga, kuni need on ühtlased. Töödelge puitu sobiva suurusega piirkondade kaupa. Laske pinnal kuivada 1-3 tundi. Tegelik kuivamise aeg sõltub aluspinnast, niiskusest, temperatuurist ja ventilatsioonist. Kuivamisel saab ülekatmisjäljed eemaldada, kandes vastavale kohale toodet RMC Precolor Easy kuni ebatasasused on kõrvaldatud. Kandke peale toode RMC Oil +2C.  Kui mõni puidukiud on endiselt püstasendis, tuleb see poleerida, kasutades poleerimismasinat, millele on kinnitatud beež poleerimistald. Seejärel eemaldage tolmuimejaga hoolikalt tolm.

Kulu 1l = 15 – 20 m2, sõltuvalt puidu tüübist ja ettevalmistusest.

Mitte kasutada koos veepõhiste lõppviimistlustoodetega!

Toote säilivusaeg on kuni 12 kuud. Hoida kuivas kohas ja originaalpakendis.

Kui sobivat tooni ei leia e-poest, siis võta meiega ühendust ja leiame lahenduse!

Lisainfo

värv

Intense Black, Mystic Brown, Nordic White

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

ESTO 3 makseviis – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 makseviis ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

 • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul koos lepingutasuga, loetakse järelmaksuleping edukalt tasutuks ning lõppenuks.
 • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks, lisandub ühekordne lepingutasu.
 • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 makseviisi kasutamisel on 60 EUR.
 • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 makseviisi tingimused

ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda.

Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt ESTO 3 makseviisi graafikule, siis teie ESTO 3 leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud.

Näiteks 200-eurose laenusumma puhul 3 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 16.39 eurot on krediidi kulukuse määr 60.92%, kuumakse suurus 72.13 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 216.39 eurot.

ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52

Saada järelmaksu taotlus


Taotleja andmed


Kontaktandmed

KOOSTÖÖS INBANKS LIISINGUGA PAKUME FIRMADELE JA MUUDELE JURIIDILISTELE ISIKUTELE JÄRELMAKSU KASUTUSRENDINA!

 • Sissemakse alates 0%
 • Periood 1 – 5 aastat
 • Finantseeritav summa alates 800€
 • Kindlustus sisaldub kuumakses
 • Kiire ja lihtne protsess – võimalus jõuda lepinguni mõne tunni jooksul

Küsi personaalset pakkumist.