Akuniiduk Stiga AERO 132e KIT

229.00

Laos

Tootekood: 298302068/ST1 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Stiga akumuruniiduk AERO 132e Kit on esimene juhtmeta hõljukniiduk. Ideaalne väikestele aedadele!

Stiga Aero on uudse disainiga muruniiduk, mis niidab muru “õhus”. Muruniiduki konstrueerimisel ja disainimisel on kasutatud aeronavigatsiooni tehnoloogiat. Patendeeritud tugev polüpropüleenist niidukorpus “püüab” õhu kinni, tõstes nii õhurõhku ja tekitades niiduki alla õhupadja. Tera eriline disain – lame, nurga all olevad otsad – purustab tõhusalt muru ilma, et see häiriks korpuse all olevat õhkpatja. Akumuruniiduki toiteallikaks on kaks ePower 20V 4 Ah akut, mis asetsevad käepideme külge konstrueeritud akupesades. Selline asetus tagab ühelt poolt akudele lihtsa juurdepääsu, aga teiselt poolt aitab parandada muruniiduki tasakaalu. Kui Stiga Aero pole parajasti kasutusel, saab samu akusid kasutada teiste Stiga 100-seeria aiatööriistadega. Selle mudeli puhul pole niidukõrgust ja -kiirust eraldi vaja seadistada. Seda juhitakse käepideme küljes oleva sisse-/väljalülitusnupu vajutamisega. Stiga akumuruniiduk Aero 132e Kit annab niitmisel rohkem kiirust ja mugavust. Tänu oma kergusele ja kompaktsusele on lihtsam manööverdada ja niita ka raskemini ligipääsetavates kohtades nagu kallakutel või nõlvadel (maakeldri pealne, tiigi kaldad, astangpeenarde servad jms). Hõljukniiduk võimaldab ühe laadimisega niita kuni 100 m² muruala.

Lisaks kasutusmugavustele on Stiga Aerot võimalik ka üsna ruumisäästvalt hoiustada: vastavalt võimalustele kas garaaži/kuuri seinale riputatult või põrandal, kokkupandud käepidemega.

Tasub tähele panna, et akumuruniidukil on hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga niidukil. Muruniiduk ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Samuti ei pea muretsema kütuse tagavara eest.

Komplektis 20 V, 2 x 4 Ah akut ja topeltlaadija.

Lisainfo

Kaal 15 kg
Mõõtmed 74.4 × 45.1 × 48.5 cm
Mootor

20V harjavabamootor, 0.75kW

Niidukorpuse materjal

Polüpropüleen

Niidulaius (cm)

30

Niidumeetod

Multš

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE