Akukettsaag EGO CS1610E 56V Komplekt

549.00

Laos

Tootekood: CS1614E Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

EGO Power+ 40cm kettsaag  on ehitatud vastupidavaks ka kõige raskemate tööde tegemisel. Palgid, prussid, oksad, miski ei ole probleem. Tööriistavaba keti pingutamine muudab seadistamise ja ketipingutuse lihtsaks. Kontrollige ketiõli taset kontrollakna kaudu ja olete tööks valmis. See lõikab ohutult. Keti tagasilöögi kaitse ja elektripidur kaitsevad teid töötamise ajal. Automaatne õlitussüsteem hoiab keti kogu aeg vabalt liikumas. Lisaks EGO Arc Lithium 56v aku, mis pakub nii muljetavaldavat tööaega ja uskumatut energiat ühe laadimisega, hoides teid töös lõige lõike järel.

KOMPLEKTIS:

5Ah aku (BA2800T) ja kiirlaadija (CH5500E)

* Suure jõudlusega harjavaba mootor

Tööajad:

2,5 Ah akuga – kuni 130 lõiget

5Ah akuga – kuni 300 lõiget

7,5 Ah akuga – kuni 450 lõiget

 

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii 12 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

Lisainfo

Kaal 4.1 kg
Juhtplaadi pikkus (cm)

40

Mootor

Harjavaba

Keti kiirus (m/s)

20

Ketipingutussüsteem

Tööriistavaba

Ketipidur

Jah

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…