Akuõhuluud Profi LBX6000 (ilma aku ja laadijata)

429.00

Bensiinimootori võimsus ilma bensiinita!

Laos

Tootekood: LBX6000 Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

Teeb bensiinimootoriga puhuritele tuule alla. Puhuritele uut standardit kehtestamas on LBX6000 kõige võimsam käeskantav profi klassi puhur turul. Pakub rohkem tööaega, rohkem mugavust ja rohkem jõudu kui bensiin. Kuna Turbo Boosti režiimis on võimalik puhuda kuni 1014 m³/h õhku, pole lehtedel ja konkurentidel võimalust.

Tööajad:

Tööaeg BAX1500 seljakott-akuga (kuni 350 minutit)

Tööaeg BAX1300 seljakott-akuga (kuni 280 minutit)

5 Ah akuga – kuni 60 min

7,5 Ah akuga – kuni 93 min

 

 

Tasuta pikema garantiiaja saamiseks registreerige oma EGO toode siin – https://egopowerplus.ee/user-login

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ Professional X toodetel on kodukasutajatele kuni 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajale on garantii tööriistadele kuni 5 aastat ja akudele kuni 24 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

Lisainfo

Kaal 2.7 kg
Tööpinge (V)

56

Mootor

Harjavaba

Max õhuhulk (m3/h)

1014

Puhumisjõud (N)

19,2

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…