SÄÄSTA 4€

Aiakäärid Solid teravaotsalised SP320

14.90

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: 201468 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Solid-seeria mitmeotstarbelistel kääridel on karastatud ja täppislihvitud lõiketerad, mis säilitavad pikaajalise teravuse. Kerge ja vastupidav käepide on haarde parandamiseks kaetud pehme SoftGrip™ pinnakattega. Sõrmega kergelt juhitav lukustusmehhanism võimaldab terasid mugavalt sulgeda/avada. Kaasas tekstiilist kott kääride ohutu hoiustamise ja transportimise jaoks.

Fiskars Solid mitmeotstarbelised aiakäärid  – 2022.a. UUS MUDEL !

Fiskars Solid mitmeotstarbelistele aiakääridele on lisaks tavalisele lõikamisfunktsioonile juurde lisatud veel mitu lisafunktsiooni, mis muudavad pealtnäha väikesed käärid oluliselt efektiivsemaks ka tugevamate materjalide lõikamisel. Tera välimine sirge serv toimib nagu väike nuga, millega saab hõlpsalt avada mullakotte või kartong pakendeid. Tera välimine sakiline serv on nagu väike saag, millega on võimalik saagida peenemaid puitunud kasve või ka peenemat köit. Kääri teradel on spetsiaalne koht traadi lõikamiseks. Kääri terad lõikavad kuni terade otsteni, tänu millele saab teha hästi täpseid ja puhtaid lõikeid. Kääride kompaktne ja käepärane kuju teeb nendega töötamise ääretult mugavaks. Et vähendada koormust kätele avab Easy Action™ vedrumehhanism iga lõike järel uuesti terad. Ohutuse tagamiseks on lükandlukk terade lukustamiseks.

Soovitame kääre regulaarselt hooldada ja teritada. Sellega tagate, et lõiked jäävad võimalikult puhtad ja siledad. Mullapiirilt lõikamisel kasutage vanemaid tööriistu, sest liivaterad rikuvad kääride terasid.

Fiskars SOLID-seeria universaalsed aiatööriistad on loodud kestma. Nende ajatu disain ja kerge ent tugev FiberComp™ materjal kindlustavad vastupidavad ja kasutajasõbralikud aiatööriistad pikkadeks aastateks. Tootevalikust leiate tööriistu paljude tööde tegemiseks õues ja aias. Olenemata sellest kas pühite õue, hoolitsete muru ja taimede eest või harite maad teevad need aiatööriistad oma tööd tõhusalt ja usaldusväärselt.

Lisainfo

Kaal 0.11 kg
Tootja

FISKARS

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE