You are currently viewing STIHL HOOLDUSKAMPAANIA 2023

STIHL HOOLDUSKAMPAANIA 2023

  • Post category:Nõuanded

Kutsume kõiki taas STIHLi (ja VIKING) seadmetega osa saama suurest hoolduskampaaniast, mis sel aastal on pigem ka remondikampaania, kuna kõik varuosad on kampaania käigus -20%. Ideaalne võimalus suuremad remonttööd ette võtta! Uudisena on sellel aastal kampaaniasse kaasatud ka STIHL (ja VIKING) robotniidukid. 

KAMPAANIA ÜLESEHITUS

 – Kampaania toimub periood 01.10.2023-30.11.2023 ning kehtib kõikidele STIHL või VIKING seadmetele.

– Kliendile kehtib -20% soodustust kõikidele varuosadele, mis kuuluvad remonditöödes vahetamisele.

Eksklusiivselt pakume Saemeistri poolt hoolduskliendile ka KOGU STIHLi turvariietust ja isikukaitsevahendeid -20% soodsamalt. Pakkumine kehtib remondiarvega koos tasumisel.

Kasutame STIHL ja VIKING seadmetel originaalvaruosasid ja määrdeaineid. Remonttööde maksumus vastab kehtivale hinnale ja teostatakse minutipõhise arvestusega.

Miks kasutada professionaalset hooldusteenust?

Mootorsaag, võsalõikaja või mis tahes muu mootorseade, olgu ta igapäevane töövahend või pühapäeviti kasutamiseks, kulub ja vajab hooldust. Lihtsamaid ja elementaarseid hooldusvõtteid saab igaüks ise kodus teha, ilma et vajaks selleks erilist ettevalmistust.

Regulaarselt tuleb puhastada:

*Õhufiltrit

*Juhtplaadi õlikanalit (mootorsael)

*Mootorsae õlikanalit

*Juhtplaadi ketisoont (mootorsael)

*Mootori jahutusribisid

Kuid sellele vaatamata on oluline lasta töövahendid regulaarselt üle kontrollida ja hooldada professionaalsel hooldetehnikul margiesinduses. Külastades ainult autoriseeritud esindusi võib kindel olla kvaliteetses teenuses ning originaalvaruosades! STIHLi tööriistad on unikaalsed ning esialgu kokkuhoiuna tunduv ise remontimine ei too soovitud tulemust ja suur võimalus on seade lõplikult rikkuda.

SAEMEISTER ON STIHLi autoriseeritud hooldetöökoda – töökoda, mille töötingimused, hooldustarvikud ja tööriistad vastavad STIHL standarditele, hooldetehnikud on läbinud STIHL hooldekoolitused ning sooritanud STIHL hooldustööde eksamid.

Kuldreegel on, et hooldada on odavam kui remontida.

Saemeistri esinduskeskus:

Aardla 25, Tartu

E-R 8-18 L 9-15

Tel. 7303480