SÄÄSTA 200€

Stiga RAIDER PARK 500 + LÕIKESEADE COMBI 95 Q Plus

4,348.00

Kirjeldus

STIGA raider Park 500, niiduseade Combi 95 Q Plus  – töökindel komplekt keskmistele murualadele

STIGA  Park 500 ja niiduseade Combi 95 Q Plus on töökindel ja hea manööverdusvõimega raider keskmise suurusega murualade niitmiseks. Soovituslik niiduala suurus kuni 4500 m². Tänu ainulaadsele keskliigendiga 50:50 pööramissüsteemile järgivad tagarattad täpselt esirataste trajektoori. Roolivõimendi muudab juhtimise veelgi sujuvamaks ja kergemaks. Raideri eesasetsev niidukorpus võimaldab paremini jälgida niidetavat ala, seejuures niita kitsastes, raskesti ligipääsetavates kohtades, manööverdada ümber puude, põõsaste ja muude takistuste. Tagasild Tuff Torg tagab rataste hea haarduvuse maapinnaga ning annab stabiilsuse ka märjal või nõlvadega maastikul töötades. Terade vabastamise ja niidukõrguse reguleerimise nupud asuvad juhiistme kõrval oleval juhtpaneelil. Kõrge seljatoega juhiiste koos panipaigaga väikeste esemete jaoks ja ergonoomiline lisakäepidemega rool tagavad maksimaalse töömugavuse. Ohutuse tagamiseks on traktoril turvasüsteem: kui juht istmelt lahkub, lülituvad mootor ja lõiketerad automaatselt välja.

Niiduseadme QuickFlip tehnoloogia abil saab Combi 95 Q Plus kiiresti ja lihtsalt puhastada, samuti niidumeetodit ümber seadistada. RAC Quick Connect süsteem aitab kasutajal lihtsa vaevaga  raiderile kinnitada erineva laiusega niiduseadmeid ja raideri ees kasutatavaid lisaseadmeid.  Antud mudelil on komplektis niiduseade laiusega 95 cm. Võimalik on kasutada ka laiemat niiduseadet (100 cm).

Lisavarustusena saab juurde osta mooduli, mis loob Bluetooth-ühenduse selleks, et kasutada STIGA.GO rakendust. Tänu sellele on hõlpsam jälgida hooldushoiatusi ja hoida silm peal muudel tehnilistel parameetritel.

Raiderite  erinevad  LISASEADMED võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt. Haagisena kasutatavad mururull ja külvik sobivad suuremate murualade hooldamiseks. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga. Harjadega saab puhastada parklaid ja kõnniteid, sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.

Soovitame kasutada biolisandi vaba  A95 bensiini ja spetsiaalset Stiga mootoriõli, mis tagab mootori parima jõudluse ja optimaalse õlituse. Hoolduseks ja remondiks soovitame kasutada ainult originaalvaruosi, mis tagavad masina maksimaalse tööea.

Lisainfo

Mootor

Stiga ST 450; 432cm³ ühesilindrine

Võimsus

8,1 kW @ 3200 rpm

Niidulaius

95cm

Terade lülitamine

Elektriliselt, nupust

Veoskeem

2 WD, tagumised rattad

Roolimine

Hüdrauliline roolivõimendi

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…