Stiga Combi 48 Q B

389.00

Laos

Tootekood: 2L0485828/ST1 Kategooria:

Kirjeldus

Stiga kogujaga muruniiduk COMBI 48 Q B.

Stiga bensiinimootori ja edasiveoga muruniiduk Combi 48 Q B on uudse disainiga tugev ja töökindel niiduk ca 1200 m² murualade niitmiseks. Stiga kogujaga muruniiduk Combi 48 Q B võimaldab valida nelja erineva niidumeetodi vahel: kogumine, tagantväljavise, külgväljavise või multšimine. Niidulaius on 46 cm. Tsentraalne niidukõrguse reguleerimine võimaldab valida kuue niidukõrguse vahel, vahemikus 2,2 – 8,0 cm.

Combi 48 Q B on mahukas 60-liitrine plastikust/tekstiilist kogumiskorv, mille andur annab märku korvi täitumisest. Keskmisest suuremad kuullaagritega rattad hõlbustavad niiduki kasutamist ebatasasel pinnal. Tänu eesasetsevale käepidemele on niidukit lihtne üles tõsta ja transportida. Terasest korpus tagab tugevuse ja vastupidavuse. Spetsiaalne pesuliides võimaldab niidukiga ühendada veevooliku ja masina kiiresti ja mugavalt voolava veega puhastada.

Mootori parima jõudluse ja optimaalse määrimise tagamiseks soovitame kasutada A95 bensiini ja spetsiaalset Stiga õli.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Lisainfo

Kaal 27 kg
Mootor

B&S 500 E series 140cm³ 1,97kW

Niiduala, soovituslik (m²)

1200

Niidulaius (cm)

46

Niidukõrgused

Tsentraalne, 6 niidukõrgust, 22-80 mm

Niidumeetod

Kogumine, multšimine, külg või taha väljavise

Lõikekorpuse materjal

Teras

Koguja maht (l)

60

Koguja materjal

Tekstiil

Vedavad rattad

Ei

Ratta mõõdud (mm)

200/280

Pesuliides

Ei

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE