Saeraam LOGOSOL Big Mill LSG (komplektis 2xTimberjig ja ühenduslüli)

700.00

Kaks ühendatud saagimislaua rakist Timberjig. Sobib suurepäraselt suuremate palkide lõikamiseks.

Osad: 2 Timberjigi, 1 LSG komplekt juhtplaadi otsajuhikuga
Palgi läbimõõt: Max 135 cm

Toode tellimise peale!

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: 49000073000 Kategooria:

Kirjeldus

Kuidas toimida. Esmalt peate palgile asetama midagi sirget, nt redeli või puitkonstruktsiooni. See juhib esimest lõiget. Seejärel teete teise lõike, kus saag liigub mööda esimese lõike pinda peaaegu nagu juustulõikur. Lõike suurim sügavus on 20 cm. Saate lõigata laiu, servamata laudu või lõigata talad, mille saate ühe Timberejigiga lõigata servatud plankudeks ja laudadeks. Eeldusel, et esimene lõige on ideaalne, lõikab LSG suuri palke väga täpselt. 90 cm juhtlatiga saate 75 cm lõiked.

Tasub teada BIG Mill süsteemi kohta

•Lõigake võimalikult lühikesed palgid ning edasine töö on täpsem ja hõlpsam. Alumiiniumist juhtrelsse saab kokku sobitada Ja vajadusel pikendada. Need on saadaval pikkustes 0,5 m, 1 m ja 2,75 m.
•Kui juhtrelss on pikem kui 4 m, tuleb sobitada juhtrelsi tugi palgi keskele. Kui see on pikem kui 7 m, tuleb kasutada kahte juhtrelsi tuge.
•Kui te soovite oma puidutööprojekte edasi arendada, siis saab lauasaagimisrakise Timberjig ja Big Mill süsteemi juhtrelsse sobitada saeraamiga Logosol Sawmill Ja Woodworker’s Mill.
•Paketid on koostatud nii, et teil on olemas kõik vajalik, kuid kõiki süsteemi osi saab ka eraldi tellida.
•Lisateavet süsteemi kõikide võimaluste, osade ja tarvikute kohta saate lugeda juhendist.
•Me saame teile kaasa anda palkide saagimiseks vajaliku kettsae, juhtlati ja ketid, aga te saate kasutada ka standardseadmeid, kui teil on juba olemas kahe juhtplaadipoldiga kettsaag.
•Saagimine on lõbus! Raske on ületada rõõmu, mille saate oma esimese laua saagimisest!

Vaata lisa: http://www.logosol.ee/saeraamid/big-mill-system/big-mill-lsg.html

 

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE