Robotniiduk IMow RMI 422 PC, 1700m², GPS

1,749.00

Robotniidukil on mitmeid eeliseid, mida tavaniidukiga on keeruline saavutada:

  • pidevalt hooldatud muru
  • rohkem aega perele ja hobidele
  • Stihl iMow roboti puhul on muru Teie kasutada – niidab kui Teid kodus ei ole ja nädalavahetustel puhkab!

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: 63010111468 Kategooriad: ,

Kirjeldus

STIHL iMOW® robotniiduk niidab Sinu muru iseseisvalt ja täpselt nii, nagu seda temalt ootad. Niiduk teab igal ajal, kui palju murupinnast on juba niidetud ja mis niitmisplaanis veel ees ootab. Vastavalt Sinu vajadusele on võimalik koostada niitmisplaan juhtudeks kui soovid oma aias toimetada ega taha, et IMow samal kellaajal niidaks. iMOW® tunneb takistusi kergest kokkupuutest ja pöörab neist kõrvale. Selle nutikas laadimissüsteem otsustab iseseisvalt, kas kiirlaadimine on eelseisvate niitmistööde puhul vajalik või kas akut saab laadida aeglaselt ja säästvalt tavarežiimil.

Robotniiduk iMOW® 422 PC on mõeldud niidualadele ~ 1700 m². C mudelitele mõeldud nutirakendus on tasuta ja puuduvad ka edaspidised lisatasud. Rakendus võimaldab iMOW®-d hallata, jälgida ja muuta seadistusi mugavalt ja lihtsalt, mis annab paindlikkuse ja tegutsemisvabaduse.

iMOW® robotniidukid niidavad ära ka kõige keerukamad murupinnad ja vallutavad kuni 40% (22˚) tõusud. Purunemiskindel kahepoolse teritusega multsimistera tagab täpse ja puhta lõike.

Lihtsalt seadistatav vihmaandur, tsentraalne kõrguse reguleerimine, LED eestikeelne seadistusmenüü ja PIN varguskaitse teevad robotniiduki kasutamise ja programmeerimise ülilihtsaks.

Küsi personaalset pakkumist: https://saemeister.ee/tahan-robotniidukit/

Lisainfo

Kaal 9 kg
Mootor

Hooldevaba harjadeta elekrimootor

Niidukõrgus (mm)

20-60

Niidulaius (cm)

20

Niitmisala (m2)

kuni 1700

Aku

Li-Ion 80 Wh

Aku laadimisaeg (min)

90

Keskmine Niitmise Aeg (Min)

60

Küsi pakkumist

Soovitava robotniiduki andmed

Kontaktandmed

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE