Puiduõli Rubio Monocoat Oil Plus 2C 275ml komponent A

29.4039.10

Uuenduslik puiduõli, millega saavutad lõpptulemuse vaid ühe kihiga! Lisa antud tootele komponent B ehk kiirendi ja saad 8-12 tunni pärast pinda kasutada!

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Rubio Monocoat Oil Plus 2C on uue põlvkonna toode, mis reageerib puidukiududega ja selle tagajärjel saab töödeldav pind ilusa tooni ja kaitse ühe korraga. Rubio Monocoat puiduõli näol on tegemist vaha baasil taimepõhise õliga. Õli eeliseks on see, et ta reageerib kokkupuutel puidu esimeste osakestega ning piisab ainult ühest kihist. Mis tähendab, et puidule ei jää kilejat kihti. Põranda õlitamine jätab puidule alles tema soojuse ja naturaalsuse. Seda tänu sellele, et õlitades ei teki puidule soojuse imendumist takistavat kihti. Õlitatud põrandal piisab kahjustunud koha lihvimisest ja uuesti õlitamisest. Ülekatmise ega alustamise jälgi ei jää erinevalt teistest viimistlusvahenditest.

Rubio õlidel on kuldsertifikaat (Golden Lable), mis tähendab, et tegemist on ohutu tootega tervisele ja keskkonnale.

Oil Plus 2C komponent A on osa kahesüsteemsest õlist, mis on mõeldud kasutamiseks koos kinnitiga (komponent B – sobiv kogus 75ml kinnitit 275ml tootele). Revolutsiooniliseks teeb selle õli molekulaartehnoloogia, mis töötab reageerimise teel – Rubio Monocoat õli ei kata ega ei imendu puitu vaid reageerib selle esimeste vabade puidukiududega. Toode koosneb õlist (A) ja kinnitist (B). Kinniti tagab kiire kuivamise ja juba järgmisel päeval saab põrandal kõndida/pinda kasutada. Võib kasutada ka renoveerimis- ja hooldusõlina pindadele, mida on töödeldud tootega RMC Oil Plus 2C.

Samas võib ka komponenti A ilma kiirendita kasutada – sellisel juhul on ooteaeg enne pinna kasutuselevõttu lihtsalt pikem (sõltuvalt pinnast kuni 2 nädalat).

OMADUSED:

 • Toonib ja kaitseb puitu ühe kihiga
 • 65 valmis tooni, mida võib ka omavahel segada uute toonide saamiseks
 • Säilitab puidu naturaalse väljanägemise
 • Tervise- ja keskkonnasõbralik: 0% VOC (orgaaniliselt lenduvad ühendid)
 • Ei sisalda vett ega lahusteid
 • Lihtne hooldada
 • Ei jäta ülekatmise ega alustamise jälgi
 • Kauakestev/vastupidav kaitse
 • Väike kulu
 • Sobib kasutamiseks igat tüüpi puidul, mööblil ja põrandatel
 • Väga kulumiskindel
 • Veekindel, sobib ideaalselt kasutamiseks köögis ja vannitoas
 • Kuumakindel
 • Lühike “kuiv koristuse” aeg: 5 päeva peale õlitamist võib pesta vee ja seebiga

 

KASUTAMINE:

Puhasta põrand peale lihvimist tolmuimejaga ja pese puhtaks, kas Rubio Monocoat Cleaneri või puhta veega. Lase põrandal täielikult kuivada. Sega omavahel õli (A) ja kinniti (B), suhtes 3 osa õli ja 1 osa kinnitit (nt. 100g õli ja 30g kinnitit). Valmis segatud õli säilib 8-12 tundi, pärast seda see kivistub. Soovituslik on segada algselt valmis väiksem kogus, kui ära kulub, sest õlitamise käigus selgub reaalne kulu. Kui puhastatud pind on kuiv, kandke peale väike kogus toodet RMC Oil Plus 2C (riidelapi, svammi või lihvimismasinaga, millele on kinnitatud beež poleerimistald). Töödelge korraga 5–10 m2 ala. Laske tootel mõni minut reageerida ja eemaldage üleliigne õli hoolikalt (riidelapiga või lihvimismasinaga, millele on kinnitatud valge poleerimistald) 15 minuti jooksul alates pealekandmisest. Peale kuivatamist peab pind tunduma kuiv! Töödelge samamoodi ülejäänud alad. Hea ventilatsiooniga ruumis on pind kõndimiskindel 24-36 tunni pärast. Viie päeva pärast võib pinda pesta vee ja Rubio Monocoat toodetega. Töödeldud pinna pika eluea ja kaitse tagamiseks tuleks kasutada Rubio Monocoat hooldustooteid. Kasutatud tööriistu saab puhastada tootega RMC Cleaner.

Kulu 30 – 50 m2/l sõltuvalt puidu tüübist, lihvimisastmest ja pealekandmise viisist.

Toote säilivusaeg on kuni 24 kuud. Hoida kuivas kohas ja originaalpakendis.

Mis tootega on tegemist ja kuidas Rubio Monocoat toimib – saad vaadata siit videost:

Rohken infot toote kohta: https://saemeister.ee/rubio-monocoat-revolutsioonilised-puiduolid-nuud-saemeistris-saadaval/

Lisainfo

värv

Ash Grey, Black, Bourbon, Castle Brown, Charcoal, Chocolate, Cotton White, Dark Oak, Havanna, Natural, Pure, Super White, Walnut, White, White 5%

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

ESTO 3 makseviis – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 makseviis ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

 • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul koos lepingutasuga, loetakse järelmaksuleping edukalt tasutuks ning lõppenuks.
 • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks, lisandub ühekordne lepingutasu.
 • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 makseviisi kasutamisel on 60 EUR.
 • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 makseviisi tingimused

ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda.

Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt ESTO 3 makseviisi graafikule, siis teie ESTO 3 leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud.

Näiteks 200-eurose laenusumma puhul 3 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 16.39 eurot on krediidi kulukuse määr 60.92%, kuumakse suurus 72.13 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 216.39 eurot.

ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52

Saada järelmaksu taotlus


Taotleja andmed


Kontaktandmed

KOOSTÖÖS INBANKS LIISINGUGA PAKUME FIRMADELE JA MUUDELE JURIIDILISTELE ISIKUTELE JÄRELMAKSU KASUTUSRENDINA!

 • Sissemakse alates 0%
 • Periood 1 – 5 aastat
 • Finantseeritav summa alates 800€
 • Kindlustus sisaldub kuumakses
 • Kiire ja lihtne protsess – võimalus jõuda lepinguni mõne tunni jooksul

Küsi personaalset pakkumist.

Sulle võib meeldida ka…