Puiduõli Rubio Monocoat Oil Plus 2C 275ml komponent A

37.5757.39

Revolutsiooniliseks teeb selle õli molekulaartehnoloogia, mis töötab reageerimise teel – Rubio Monocoat Oil +2C puiduõli õli ei kata ega imendu puitu, vaid reageerib esimeste vabade puidukiududega. Toode koosneb õlist (A) ja kinnitist (B). Kinniti tagab kiire kuivamise ja juba järgmisel päeval saab põrandal kõndida või pinda kasutada.

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Rubio Monocoat Oil Plus 2C on uue põlvkonna toode, mis reageerib puidukiududega ja selle tagajärjel saab töödeldav pind ilusa tooni ja kaitse ühe korraga. Rubio Monocoat puiduõli näol on tegemist vaha baasil taimepõhise õliga. Õli eeliseks on see, et ta reageerib kokkupuutel puidu esimeste osakestega ning piisab ainult ühest kihist. Mis tähendab, et puidule ei jää kilejat kihti. Põranda õlitamine jätab puidule alles tema soojuse ja naturaalsuse. Seda tänu sellele, et õlitades ei teki puidule soojuse imendumist takistavat kihti. Õlitatud põrandal piisab kahjustunud koha lihvimisest ja uuesti õlitamisest. Ülekatmise ega alustamise jälgi ei jää erinevalt teistest viimistlusvahenditest.

Rubio õlidel on kuldsertifikaat (Golden Lable), mis tähendab, et tegemist on ohutu tootega tervisele ja keskkonnale.

Oil Plus 2C komponent A on osa kahesüsteemsest õlist, mis on mõeldud kasutamiseks koos kinnitiga (komponent B – sobiv kogus 75ml kinnitit 275ml tootele). Revolutsiooniliseks teeb selle õli molekulaartehnoloogia, mis töötab reageerimise teel – Rubio Monocoat õli ei kata ega ei imendu puitu vaid reageerib selle esimeste vabade puidukiududega. Toode koosneb õlist (A) ja kinnitist (B). Kinniti tagab kiire kuivamise ja juba järgmisel päeval saab põrandal kõndida/pinda kasutada. Võib kasutada ka renoveerimis- ja hooldusõlina pindadele, mida on töödeldud tootega RMC Oil Plus 2C.

Samas võib ka komponenti A ilma kiirendita kasutada – sellisel juhul on ooteaeg enne pinna kasutuselevõttu lihtsalt pikem (sõltuvalt pinnast kuni 2 nädalat).

OMADUSED:

 • Toonib ja kaitseb puitu ühe kihiga
 • 65 valmis tooni, mida võib ka omavahel segada uute toonide saamiseks
 • Säilitab puidu naturaalse väljanägemise
 • Tervise- ja keskkonnasõbralik: 0% VOC (orgaaniliselt lenduvad ühendid)
 • Ei sisalda vett ega lahusteid
 • Lihtne hooldada
 • Ei jäta ülekatmise ega alustamise jälgi
 • Kauakestev/vastupidav kaitse
 • Väike kulu
 • Sobib kasutamiseks igat tüüpi puidul, mööblil ja põrandatel
 • Väga kulumiskindel
 • Veekindel, sobib ideaalselt kasutamiseks köögis ja vannitoas
 • Kuumakindel
 • Lühike “kuiv koristuse” aeg: 5 päeva peale õlitamist võib pesta vee ja seebiga

 

KASUTAMINE:

Puhasta põrand peale lihvimist tolmuimejaga ja pese puhtaks, kas Rubio Monocoat Cleaneri või puhta veega. Lase põrandal täielikult kuivada.

Sega omavahel õli (A) ja kinniti (B), suhtes 3 osa õli ja 1 osa kinnitit (nt. 100ml õli ja 30ml kinnitit). Valmis segatud õli säilib 8-12 tundi, pärast seda see kivistub. Soovituslik on segada algselt valmis väiksem kogus, kui ära kulub, sest õlitamise käigus selgub reaalne kulu.

Kui puhastatud pind on kuiv, kandke peale väike kogus toodet RMC Oil Plus 2C (riidelapi, svammi või lihvimismasinaga, millele on kinnitatud beež poleerimistald). Töödelge korraga 5–10 m2 ala.

Laske tootel mõni minut reageerida ja eemaldage üleliigne õli hoolikalt (riidelapiga või lihvimismasinaga, millele on kinnitatud valge poleerimistald) 15-30 minuti jooksul alates pealekandmisest. Peale kuivatamist peab pind tunduma kuiv!

Töödelge samamoodi ülejäänud alad.

Hea ventilatsiooniga ruumis on pind kõndimiskindel 24-36 tunni pärast. Viie päeva pärast võib pinda pesta vee ja Rubio Monocoat toodetega.

Töödeldud pinna pika eluea ja kaitse tagamiseks tuleks kasutada Rubio Monocoat hooldustooteid. Kasutatud tööriistu saab puhastada tootega RMC Cleaner.

Kulu 30 – 50 m2/l sõltuvalt puidu tüübist, lihvimisastmest ja pealekandmise viisist. Ehk 100ml katab 3-7m2 (kui lisada ka kinniti).

Toote säilivusaeg on kuni 24 kuud. Hoida kuivas kohas ja originaalpakendis.

Mis tootega on tegemist ja kuidas Rubio Monocoat toimib – saad vaadata siit videost:

Rohken infot toote kohta: https://saemeister.ee/rubio-monocoat-revolutsioonilised-puiduolid-nuud-saemeistris-saadaval/

Lisainfo

värv

Antique Bronze, Aqua, Ash Grey, Biscuit, Black, Bourbon, Castle Brown, Charcoal, Cherry, Cherry Coral, Chocolate, Cinnamon Brown, Citrine, Colonial Oak, Cornsilk, Cotton White, Dark Oak, DC Smoke, Emerald, Frost Green, Gold, Gris Belge, Havanna, Heather Purple, Ice Brown, Invisible P1221, Mahogany, Midnight Indigo, Mist, Mist 5%, Morning Mist, Mud Light, Natural, Nordic Blue, Oak, Olive, Oyster, Paddouck, Peacock Green, Pine, Pistahio, Pomegranate Pink, Pure, Ruby, Rusty Brown, Saphire, Savanna, Silver, Silver Grey, Sky Grey, Slate Grey, Smoke, Smoke 5%, Smoked Oak, Stone, Super White, Teal Blue, Titanium Grey, Touch of Gold, vanilla, Velvet Green, Walnut, White, White 5%, Winter Blush

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…