Elektriline murutraktor Stiga e-Ride S500

5,299.00

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: 2T0665481/ST1 Kategooria:

Kirjeldus

STIGA e-RIDE S500 on esimese põlvkonna akumurutraktor, mille on arendanud, disaininud ja valmistanud Itaalia tootja STIGA. Akutraktor on sarnase võimsusega kui bensiinimootoriga traktor, kuid ei vaja sellist hooldust nagu bensiinimootoriga traktor. Pole vaja tankida, teha õli, filtrite ja küünalde vahetust. Laadi vaid akud ja traktor ongi tööks valmis!

Murutraktori hind sisaldab akut ja standardlaadijat. Aku laadimise aeg on 8 tundi. Ligikaudne tööaeg ühe laadimiskorraga on 60 minutit. Niidetav ala kuni 3000m². ECO-mode süsteem vähendab terade kiirust ja säästab energiakulu tänu millele pikeneb traktori tööaeg ja suureneb niidetav ala. ECO-mode’i kasutamise eeltingimuseks on kuiv ja suhteliselt madal muru. Suuremate alade niitmisel tõstab püsikiirusehoidja kasutusmugavust. Mudel S500 võimaldab nutitelefoniga vaadata traktori parameetreid, planeerida aku laadimisi, jälgida aku laetuse taset, vaadata plaanilisi hooldusi, kontakteeruda oma edasimüüjaga ja jagada temaga traktori infot. Traktoril on väga kõrge niiskuskindluse tase (IP65), mistõttu võib traktorit kasutada vihmase ilmaga ja pesta niiduseadet veega spetsiaalse pesuliidese abil.

 

Lisainfo

Mootor

STIGA 48V – 40Ah / 1.900 Wh

Võimsus (kW)

3,0 kW

Niidulaius (cm)

98

Terade lülitamine

Elektriliselt

Lõikesüsteem

Multšimine/külgväljavise

Niitmisala

3000 m2

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE