SÄÄSTA 20€

Gerberi Multitööriistade komplekt

49.00

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: 31-003399 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Gerberi multitööriistad – kvaliteetsed, usaldusväärsed, uuenduslikud

Komplekt koosneb kahest multitööriistast – Suspension  ja Dime Mini + nailonist vutlar.  Suspension tööriista üldpikkus on 15,2 cm ja suletuna 9,7 cm. Dime Mini  üldpikkus on 10,8 cm ja suletuna 7 cm. Multiööriistad on kaalult kerged ja lihtsalt avatavad.

Gerberi multitööriistade komplekt sisaldab peaaegu kõiki tööriistu, mis ühes tööriistakastis võiksid olla. Tänu oma kompaktsusele mahub see taskusse, kohvrisse, autolaekasse ja võib teiega kaasas olla isegi võtmekimbu küljes. Gerberi multitööriistade komplekt i ja teisi GERBER tooteid  võite kasutada aja säästmiseks, päeva päästmiseks või lausa elu päästmiseks.

Suspension multitööriist sisaldab: Vedruga tange, traadilõikurit, nuga, hambulise teraga nuga, suurt- ja väikest lamekruvikeerajat, ristpeaga kruvikeerajat, saagi, kääre, konserviavajat, pudeliavajat. Multitööriistal on eriline lukustussüsteem ja ava kaelapaela kinnitamiseks.

DimeMini tööriist sisaldab: tange, traadilõikurit, nuga, pakendi lõikurit, kääre, kruvikeerajat, pudeliavajat, viili, pinsette.

Gerber on USA firma mis on asutatud 1939. aastal ja mis baseerub Portlandis, USA-s. Gerber on Ameerika bränd, mille tooted on müügil üle kogu maailma. Gerber-i tooteid kasutavad jahimehed, sõdurid ja kaupmehed üle kogu maailma. Tuntud nii nugade kui ka tööriistade meistrina on Gerber-i probleeme lahendavad, elu päästvad tooted disainitud nii, et need rahuldaksid igale toimetusele vastavad vajadused. Üle 70 aasta jooksul pole Gerber-i strateegia kordagi muutunud – eesmärgiks on luua innovaatilisi nuge ja teisi tööriistu kõrgkvaliteetsetest materjalidest.

Gerber

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE