EGO Profi Akutrimmer STX4500 ilma aku ja laadijata

489.00

SEDA TOODET EI OLE HETKEL LAOS. Enne tellimist soovitame tarneaega täpsustada kas telefoni +372 5656 9125 või vestlusakna kaudu.

Tootekood: STX4500 Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

Pro X-seeria rohulõikur sobib suurepäraselt profikasutajale, nagu näiteks kohalikud omavalitsused, maastikukujundajad ja erinevate rajatiste hooldajad. Tööorgani pöörlemiskiirust on võimalik lihtsasti muuta käepidemel, mis tähendab, et saate madalamal koormusel tööd tehes aku kestvust pikendada. Samuti on raskemate tööde puhul võimalus mootorile võimsust juurde lisada. Rohulõikur sobib kasutamiseks kõikide EGO 56V ARC Lithium akudega ning on varustatud Rapid Reload trimmipeaga, mille täitmine on tehtud märkimisväärselt lihtsaks. Nii hoiate kokku aega ja vähendate tööseisakuid.
Jätke bensiiniseadmete tülikus ja heitgaasid minevikku EGO võimsa ja professionaalse rohulõikuriga.

Tööajad:

5 Ah akuga – kuni 75 min

6 Ah akuga – kuni 90 min

7,5 Ah akuga – kuni 115 min

10 Ah akuga – kuni 155 min

12Ah akuga – kuni 190 min

28 Ah akuga – kuni 450 min 

 

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA!

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ Professional X toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii tööriistadele ja akudele 36 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

Lisainfo

Kaal 4.1 kg
Mootor

Harjavaba

Mootori võimsus (kW)

2

Trimmitamiil (mm)

2,4-3,0

Trimmipea pöörlemissuund

Vastupäeva

Niidulaius (trimmipeaga)

45 cm

Niidulaius (kolmiknoaga)

30 cm

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…