Kas oled väsinud muruniitmisest?

Tänapäevased robotniidukid asendavad mitte ainult muruniidukeid vaid ka murutraktoreid. Meie valikus olevad robotniidukid suudavad niita nii paarisaja ruutmeetrilist murulappi kui ka ca 5000m2 pinda. Stihl iMow robotniidukeid saab kuni 10tk panna ühe juhtimise alla tegema nö tiimitööd – sel moel on võimalik robotniidukite abil korras hoida kuni 5 hektari suurust maa-ala.

Pakume Teile võimalust saata meile oma aadress ja kontaktandmed – vaatame Teie krundi maa-ameti lehelt üle, teeme mõõtmistööd ja vastavalt Teie soovile koostame Teile personaalse hinnapakkumise. Täitke lihtsalt allolev vorm ja vastake paarile küsimusele. Pakkumise saadame Teile e-mailile esimesel võimalusel.

KUNI JUULI 2024 LÕPUNI PAKUME KÕIKIDELE ROBOTNIIDUKI OSTJATELE TASUTA TALVEKORTERIT!

Pakkumine kehtib nii STIGA kui STIHLi robotniidukitele, mis on ostetud vahemikus 18.06.2024-31.07.2024 kas e-poest või Saemeister OÜ esinduskeskusest Aardla 25, Tartu. Talvekorteris hoiustame robotit alates oktoobrist 2024, kuni mai 2025 lõpuni vastavalt kliendi soovile. Talvekorter ei sisalda hooldust. Hoolduspakettidega saab tutvuda siin: https://saemeister.ee/robotite-hoolduspaketid/

Kuidas töötab robotniiduk?

Kõik STIHLi mudelid leiate siit: https://saemeister.ee/tootekategooria/robotniidukid-2/imow-robotniidukid/

ja STIGA mudelid siit: https://saemeister.ee/tootekategooria/robotniidukid-2/stiga-robotniiduk/

  Soovitava robotniiduki andmed  Kas soovite spetsialisti poolt paigaldust? *


  Millist kaubamärki eelistate? *

  Mis keeles soovite robotiga suhelda? *

  Kas soovite GSM (App’i teel juhitav) mudelit? *

  Millise süsteemiga robotniidukit soovite?

  Kontaktandmed