Saemeistri talvepakkumine mootorsaagidele! Hea hind ja kingituseks kaasa stardipakett!

Saemeistri talvepakkumine mootorsaagidele! Hea hind ja kingituseks kaasa stardipakett!

Mootorsaag STIHL MS 170  179 eur (vana hind 199 eur) 

Mootorsaag MS170

Kingituseks kaasa: seguõli HP Ultra 100ml, Stihl ForestPlus 1L saeketiõli ja ümarviil koos puidust peaga.

Ideaalne mootorsaag koduseks kasutuseks nii küttepuude saagimisel, aia- ja ehitustöödel kui ka kuni 30 cm läbimõõduga puude langetamiseks. Kroomitud silinder, Oilomatic ketiõlitussüsteem, STIHLi antivibratsioonisüsteem ja 2-MIX mootor, ketiõli säästev Ematic õlitussüsteem, keti pingutamine juhtplaadi kõrvalt eest – see kõik tagab kvaliteedi, pikaealisuse  ning kasutaja- ja keskkonnasõbralikkuse. Keskkonnasõbralik töövahend koduaeda on vastutustundlik valik. Väike, kerge ja töökindel mootorsaag, mis on usaldusväärne partner.

Töömaht 30.1 cm3
Võimsus 1.2 kw
Kaal 4.1 kg
Juhtplaadi pikkus 30 cm

 

Mootorsaag STIHL MS 180 219 eur (vana hind 249 eur)

STIHL mootorsaag

Kingituseks kaasa: seguõli HP Ultra 100ml, Stihl ForestPlus 1L saeketiõli ja ümarviil koos puidust peaga.

Väikse kaalu ja hea võimsusega mootorsaag koduseks kasutuseks nii küttepuude saagimisel, aia- ja ehitustöödel kui ka kuni 35 cm läbimõõduga puude langetamiseks. 2-MIX mootor, kroomitud silinder, ketiõli säästev Ematic õlitussüsteem, STIHLi antivibratsiooni süsteem, Oilomatic ketiõlitussüsteem, keti pingutamine juhtplaadi kõrvalt – STIHLi kvaliteet mis tagab pikaealisuse ning kasutaja- ja keskkonnasõbralikkuse. Väike, kerge ja usaldusväärne!

Töömaht 31.8 cm3
Võimsus 1.4 kw
Kaal 4.1 kg
Juhtplaadi pikkus 35 cm

Mootorsaag STIHL MS 231 399 eur (vana hind 449 eur)

Mootorsaag MS231

Kingituseks kaasa: seguõli HP Ultra 100ml, Stihl ForestPlus 1L saeketiõli ja saeketi teritusraam koos viili ja puidust peaga.

Hea võimsuse-kaalu suhtega mootorsaag küttepuude saagimiseks, ehitustöödeks, puuhooldustöödeks ja väiksemateks langetustöödeks. Kasutajamugavust lisavad kiirkinnitusega paagikorgid, ühe mutriga ketikaas, kolme kinnitusega mootorikate kergemaks hooldamiseks. Kvaliteeti lisavad eeleraldusega õhufiltrisüsteem, 2-MIX mootor, mis säästab olulisel määral kütust, kroomitud silinder, ketiõli säästev Ematic õlitussüsteem, STIHLi antivibratsiooni süsteem ja Oilomatic ketiõlitussüsteem. Kokkuvõtteks – lihtne juhtida, mugav käsitseda!

Töömaht 42.6 cm3
Võimsus 2.0 kw
Kaal 4.8 kg
Juhtplaadi pikkus 35 cm

Mootorsaag STIHL MS 231 C-BE 449 eur (vana hind 499 eur)

Mootorsaag MS231

Kingituseks kaasa: seguõli HP Ultra 100ml, Stihl ForestPlus 1L saeketiõli ja saeketi teritusraam koos viili ja puidust peaga.

Kiirketipingutus ja kergkäivitus teevad töö eriti mugavaks. Keti pingutamiseks ei ole vaja kasutada tööriistu. Seadme käivitamine on lihtne ning ei nõua tavapärast tugevat starterinööri tõmmet. Mootorsaag küttepuude saagimiseks, ehitustöödeks, puuhooldustöödeks ja väiksemateks langetustöödeks. Kasutajamugavust lisavad kiirkinnitusega paagikorgid, ühe mutriga ketikaas, kolme kinnitusega mootorikate kergemaks hooldamiseks. Kvaliteeti lisavad eeleraldusega õhufiltrisüsteem, 2-MIX mootor, mis säästab olulisel määral kütust, kroomitud silinder, ketiõli säästev Ematic õlitussüsteem, STIHLi antivibratsiooni süsteem ja Oilomatic ketiõlitussüsteem. Kokkuvõtteks – lihtne juhtida, mugav käsitseda!

Töömaht 42,6 cm3
Võimsus 2,0 kw
Kaal 5,1 kg
Juhtplaadi pikkus 35 cm

Mootorsaag STIHL MS 251 – 449 eur (vana hind 499 eur)

STIHL mootorsaag

Kingituseks kaasa: seguõli HP Ultra 100ml, Stihl ForestPlus 1L saeketiõli ja saeketi teritusraam koos viili ja puidust peaga.

Ideaalne saag, millega teha oma krundil hooldus- ja ehitustöid, hooldada väikest metsatukka, langetada-laasida. Kasutajamugavust lisavad kiirkinnitusega paagikorgid, ühe mutriga ketikaas, kolme kinnitusega mootorikate kergemaks hooldamiseks. Kvaliteeti lisavad eeleraldusega õhufiltrisüsteem, 2-MIX mootor, mis säästab olulisel määral kütust, kroomitud silinder, ketiõli säästev Ematic õlitussüsteem, STIHLi antivibratsiooni süsteem ja Oilomatic ketiõlitussüsteem. Võrreldes MS 231-ga on see saag võimsam ja ainult õigepisut raskem.

Töömaht 45,6 cm3
Võimsus 2.2 kw
Kaal 4.9 kg
Juhtplaadi pikkus 35 cm

 

Tutvu ka STIHL MSA 120 akusaega millel on ka praegu sooduspakkumine!

Ja vaata üle ka uus profisaag MS 462, mis on oma konkurentidest üle just parima võimsuse ja kaalu suhte poolest.

 

Juhtplaatidest:

STIHL toodab kõikidele STIHLi mootorsaagidele täielikku juhtplaadivalikut. Kui mõned erandid välja arvata, on kõikidel STIHLi juhtplaatidel kasutusel ketiõli säästev Ematic-süsteem. Iga juhtplaat, mis on märgistatud E-tähega, on Ematic-juhtplaat. STIHLi juhtplaadid on saadaval laias pikkusevahemikus ja soonepaksusega 1,1 mm (Rollomatic Mini), 1,3 mm, 1,5 mm ja 1,6 mm.

 

Ematic õlitusüsteem

STIHL Ematic süsteem

Erinevate juhtplaatide kontuur on optimeeritud vastavaks järgmistele nõuetele:
– lõikevõimsus,
– sirgjooneline saagimine,
– käitumine tagasilöögil,
– vastupidavus.

Pikk juhtsoon on juhtplaadi serva freesitud. Juhtlüli põhi ulatub juhtplaadi soone põhja, et tagada keti irgjooneline liikumine ja ketilülide tallad liiguvad mööda juhtsoone serva. Juhtplaadi juhtsoon toimib ka ketiõli varustuskanalina. Juhtplaadile mõjub saagimisel samasugune pinge nagu saeketile. Seetõttu on juhtplaat valmistatud vastupidavast materjalist, mida on lisaks karastatud ja spetsiaalse tahkumisprotsessi käigus sitkemaks tehtud.

Saekettidest

Stihl OilomaticStihl Oilomatic

STIHL Oilomatic süsteem

STIHL pakub saekette kõikide puiduliikide jaoks ja kõikidele mootorsaemarkidele, sõltumata nende mootori suurusest. STIHLi saekettide valikust leiab keti peaaegu igaks tööks. Kõik STIHLi saeketid on patenteeritud ja saeketi tööiga pikendava STIHLi Oilomatic õlitussüsteemiga. Iga STIHLi poolt toodetud saekett on Oilomatickett. Et saekett sobiks juhtplaadiga, toodab STIHL saekette mõõdus 1,1; 1,3; 1,5 ja 1,6 mm ning lisaks ka 2,0 mm soonega, mis sobib harvesteridele.

 

Kasutatud allikas: https://www.farron.ee/blog/suvelopp2/

TOP tooted

Sulge menüü
×

Ostukorv